HelpDesk Software

- LT - EN - RU - PL   


PC KomponentaiTelevizoriaiMonitoriaiNotebooksSpausdintuvaiKompiuteriaiServer KomponentaiAtmintis (Memory)Duomenys (data storage)Foto-video kamerosVideo kameros (camcorders)Tinklas (networking)  Tinklo adapteriai (LAN pci, pci-e adapters)  Tinklo adapteriai (pcmcia)  Tinklo adapteriai (fiber-optics)  Tinklo bevielio adapteriai (miniPCI)  Tinklo GBIC, SFP, XFP moduliai  Tinklas ethernet per elektra (PoE, Powerline)  Tinklas (Firewalls, secure gateways UTM)  Tinklas komutatoriai (switch unmanaged)  Tinklas komutatoriai (switch managed)  Tinklas media konverteriai (media tranceivers)  Tinklas (express cards)  Tinklas (GPON,GEPON, Passive optical network)  Tinklas (Hubs)  Tinklo iranga (wired networking)  Tinklas (SAN switch)  Tinklas ugniasienes (net firewalls)  Tinklas spausdintuvams (print servers)  Tinklas (DSL, ADSL, DSLAM modems)  Tinklas (Firewire hub, switch)  Tinklas (Router+DSL modems)  Tinklas routeriai (routers)  Tinklas (service gateways)  Tinklas (VoIP voice over IP)  Tinklas kistukai, priedai, irankiai (plugs, tools)  USB Hubai (usb hubs)  Tinklas (Lan USB network adapters)  USB perjungejai (usb sharing switch)  Modemai (DSL/VDSL/SHDSL)  Modemai (fax)  Telefonai (IP, VoIP phones)  Kameros (IP security cameras)  Adapteriai (Fiber optics adapters)  Adapteriai (express card adapters)  Adapteriai (pcmcia adapters)  Adapteriai (USB adapters)  Elektros saltiniai (psu for network device)  Tinklas (router addons)  Tinklas komutatoriu moduliai (switch modules)  Tinklas (IDS, IPS irenginiai)  Tinklas (LAN, Wifi networking)  Tinklas komutatoriai moduliniai (switch modular)  Tinklas (FC switch komutatoriai)Tinklas (wireless networking)MultimediaGarso technikaSkeneriaiOfiso technikaTelefonaiGPS NavigacijaBuitine technika (smulki)Buitine technika - stambiMedziagos (supplies)Zaidimai (games)Programos (software)Elektra (electricity)PaslaugosAusintuvai (coolers)KabeliaiAdapteriaiNesejai (media)Nesikliai (data devices)TeleskopaiMikroskopaiKnygos (books)PreparataiPeles (mice)Klaviaturos (keyboards)Ivedimo irenginiai (input)CD,DVD,BD irenginiai (devices)CD,DVD,BD diskeliai (media)Kuno prieziura (body care)Maisto iranga (food)Oro iranga (weather, air)Ziuronai (binoculars)Saugumas (security)Ispardavimas (sale out)Kancprekes (office supplies)Remonto dalys (spareparts)

Tinklo GBIC, SFP, XFP moduliai

Tinklas (networking) / Tinklo GBIC, SFP, XFP moduliai
Rušiavimas pagal:
Prekės kodas
Tinklo GBIC, SFP, XFP moduliai
I kaina II kaina Kiekis
  3COM  
3CSFP92 3COM 1000Base-LX SFP Transceiver (MM/SM LC). Transceiver Gigabit Ethernet: 1 port 1000Base-LX na swiatlowod jedno/wielomodowy (zlacze LC). 671.66 EUR 659.22 EUR 0
3CSFP91 3COM 1000Base-SX SFP Transceiver (MMF LC). Transceiver Gigabit Ethernet: 1 port 1000Base-SX na úwiatlowod wielomodowy (wyjscie LC). 225.50 EUR 221.40 EUR 0
3CGBIC92 3COM GBIC 1000BASE-LX Multimode/SM Transceiver Gigabit Ethernet: 1 port 1000Base-LX na swiatlowod jednomodowy (wyjscie SC). Pasuje do: Switch 4228G, 49xx, 4005, 4007, 7700. 680.65 EUR 668.04 EUR 0
3CGBIC91 3COM GBIC 1000BASE-SX Multimode Transceiver. Transceiver Gigabit Ethernet: 1 port 1000Base-SX na úwiatlowod wielomodowy (wyjscie SC). Pasuje do: Switch 4228G, 49xx, 4005, 4007, 7700. 342.97 EUR 336.74 EUR 0
0231A98L 3COM Moduù H3C Switch/2p 10-Gigabit Module XFP (0231A98L) 1683.18 EUR 1652.01 EUR 0
0231A931 3Com S7900E 24-port 1000BASE-X (SFP) Module 7353.80 EUR 7217.60 EUR 0
0231A92Q 3Com S7900E 2-port 10GBASE-X (XFP) Module 8827.45 EUR 8663.97 EUR 0
0231A92X 3Com S7900E 48-port 1000BASE-X (SFP) Module 11037.97 EUR 10833.57 EUR 0
3C17260 SuperStack 4 Switch 5500G-EI 8-Port SFP Module 1014.18 EUR 995.40 EUR 0
3C17666 3COM Switch 4200G 1-Port 10-Gigabit Module (XFP) 878.48 EUR 862.21 EUR 0
3C16888 Switch 7700/7750 48-Port 10/100/1000Base-T Module 3075.09 EUR 3018.15 EUR 0
3C168916 Switch 7750 16 port module 12xRJ45 4xSFP 2717.76 EUR 2667.43 EUR 0
3C168917 Switch 7750 16 port module 12xSFP 4xRJ45 3827.65 EUR 3756.78 EUR 0
3C16889 3COM Switch 7750 48 port 10/100Base-TX Module 2733.05 EUR 2682.44 EUR 0
3C168915 3COM Switch 7750 48 port 100Base-X SFP module 4101.18 EUR 4025.22 EUR 0
3C16863A Switch 77xx Adv 20 port Gigabit RJ45 module 2235.09 EUR 2193.70 EUR 0
3C16862A Switch 77xx Adv 20 port Gigabit SFP module 3833.72 EUR 3762.73 EUR 0
3C17526 3COM Switch 8800 4-port 10GBase-X XFP Module 12309.91 EUR 12081.94 EUR 0
0231A562 Moduù H3C 1000BASE-SX SFP (0231A562) 292.03 EUR 286.72 EUR 0
0231A085 Moduù H3C 1000BASE-T SFP 126.99 EUR 124.72 EUR 0
0231A320 Moduù H3C 100BASE-FX SFP 106.41 EUR 104.51 EUR 0
0231A438 Moduù H3C 10GBASE-LR XFP 2357.79 EUR 2314.13 EUR 0
0231A363 Moduù H3C 10GBASE-SR XENPAK (0231A363) 2020.50 EUR 1983.09 EUR 0
0231A494 Moduù H3C 10GBASE-SR XFP 1345.87 EUR 1320.95 EUR 0
3C17768 Switch 4500G 1-Port 10-Gigabit Module (XFP) 1022.68 EUR 1003.74 EUR 0
3C17766 Switch 4500G 2-Port 10-Gigabit Module (XFP) 2048.77 EUR 2010.83 EUR 0
3C17533 Switch 8800 24-port 1000BASE-X (SFP) IPv6 Module 9180.41 EUR 9010.40 EUR 0
3C17530 Switch 8800 24-port 1000Base-X SFP Advanced Module 12993.93 EUR 12753.31 EUR 0
3C17538 Switch 8800 48-port 1000BASE-X (SFP) IPv6 Module 13678.16 EUR 13424.85 EUR 0
  4World Optics  
08683 4World Optics Adapter FC|APC|SM|Big-D Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356645, 08683) 0.40 EUR 0.37 EUR 5
08684 4World Optics Adapter FC|APC|SM|Small-D Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356652, 08684) 0.51 EUR 0.47 EUR 5
08687 4World Optics Adapter FC|UPC|MM|Big-D Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356683, 08687) 0.33 EUR 0.31 EUR 5
08685 4World Optics Adapter FC|UPC|MM|Seanless Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356669, 08685) 0.33 EUR 0.31 EUR 5
08686 4World Optics Adapter FC|UPC|MM|Separate Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356676, 08686) 0.33 EUR 0.31 EUR 5
08688 4World Optics Adapter FC|UPC|MM|Small-D Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356690, 08688) 0.35 EUR 0.33 EUR 5
08681 4World Optics Adapter FC|UPC|SM|Seanless Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356621, 08681) 0.40 EUR 0.37 EUR 5
08682 4World Optics Adapter FC|UPC|SM|Separate Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356638, 08682) 0.40 EUR 0.37 EUR 5
08698 4World Optics Adapter LC|APC|DX SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356799, 08698) 1.52 EUR 1.42 EUR 5
08697 4World Optics Adapter LC|APC|SX SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356782, 08697) 0.49 EUR 0.46 EUR 5
08694 4World Optics Adapter LC|UPC|DX MM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356751, 08694) 0.82 EUR 0.77 EUR 0
08692 4World Optics Adapter LC|UPC|DX SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356737, 08692) 1.49 EUR 1.39 EUR 5
08696 4World Optics Adapter LC|UPC|MM|4 cores Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356775, 08696) 2.31 EUR 2.15 EUR 5
08695 4World Optics Adapter LC|UPC|SM|4 cores Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356768, 08695) 1.44 EUR 1.34 EUR 5
08693 4World Optics Adapter LC|UPC|SX MM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356744, 08693) 0.37 EUR 0.34 EUR 5
08691 4World Optics Adapter LC|UPC|SX SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356720, 08691) 0.37 EUR 0.34 EUR 5
08680 4World Optics Adapter SC|APC|DX SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356614, 08680) 0.39 EUR 0.36 EUR 5
08679 4World Optics Adapter SC|APC|SX SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356607, 08679) 0.88 EUR 0.81 EUR 5
08678 4World Optics Adapter SC|UPC|DX MM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356591, 08678) 0.83 EUR 0.77 EUR 0
08676 4World Optics Adapter SC|UPC|DX SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356577, 08676) 0.37 EUR 0.34 EUR 5
08677 4World Optics Adapter SC|UPC|SX MM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356584, 08677) 0.67 EUR 0.62 EUR 5
08675 4World Optics Adapter SC|UPC|SX SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356560, 08675) 0.40 EUR 0.37 EUR 5
08689 4World Optics Adapter ST|APC|SM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356706, 08689) 0.37 EUR 0.34 EUR 5
08690 4World Optics Adapter ST|UPC|MM Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Adapteriai (EAN13: 5908214356713, 08690) 0.33 EUR 0.31 EUR 5
08665 4World Optics Connector FC|APC|SM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356461, 08665) 0.68 EUR 0.64 EUR 5
08666 4World Optics Connector FC|UPC|MM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356478, 08666) 1.02 EUR 0.95 EUR 5
08664 4World Optics Connector FC|UPC|SM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356454, 08664) 0.88 EUR 0.81 EUR 5
08671 4World Optics Connector LC|APC|SX SM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356522, 08671) 0.89 EUR 0.83 EUR 5
08672 4World Optics Connector LC|UPC|SX MM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356539, 08672) 0.63 EUR 0.59 EUR 5
08670 4World Optics Connector LC|UPC|SX SM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356515, 08670) 1.00 EUR 0.93 EUR 5
08668 4World Optics Connector SC|APC|SM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356492, 08668) 0.46 EUR 0.42 EUR 5
08669 4World Optics Connector SC|UPC|MM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356508, 08669) 0.53 EUR 0.49 EUR 5
08667 4World Optics Connector SC|UPC|SM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356485, 08667) 0.42 EUR 0.39 EUR 5
08673 4World Optics Connector ST|UPC|SM|9µm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Jungtys (EAN13: 5908214356546, 08673) 0.46 EUR 0.42 EUR 5
08714 4World Optics Mufa|60coils|2in|2out|375mm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Splice Clousure (EAN13: 5908214356959, 08714) 41.97 EUR 40.87 EUR 5
08715 4World Optics Mufa|96coils|2in|2out|440mm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Splice Clousure (EAN13: 5908214356966, 08715) 29.99 EUR 29.45 EUR 5
08716 4World Optics Mufa|96coils|2in|2out|465x180x 122mm Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Splice Clousure (EAN13: 5908214356973, 08716) 51.29 EUR 49.96 EUR 5
08703 4World Optics Patchcord |FC/APC-FC/APC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356843, 08703) 3.36 EUR 3.13 EUR 5
08705 4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX MM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356867, 08705) 2.54 EUR 2.36 EUR 5
08704 4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356850, 08704) 3.05 EUR 2.84 EUR 5
08707 4World Optics Patchcord |LC/APC-LC/APC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356881, 08707) 3.57 EUR 3.32 EUR 5
08709 4World Optics Patchcord |LC/UPC-LC/UPC|SX MM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356904, 08709) 2.98 EUR 2.77 EUR 5
08708 4World Optics Patchcord |LC/UPC-LC/UPC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356898, 08708) 4.27 EUR 3.98 EUR 0
08701 4World Optics Patchcord |SC/UPC-SC/UPC|SX MM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356829, 08701) 2.43 EUR 2.27 EUR 5
08700 4World Optics Patchcord |SC/UPC-SC/UPC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356812, 08700) 3.72 EUR 3.46 EUR 0
08712 4World Optics Patchcord |ST/UPC-SC/UPC|SX MM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356935, 08712) 2.59 EUR 2.41 EUR 5
08711 4World Optics Patchcord |ST/UPC-SC/UPC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Patchcord (EAN13: 5908214356928, 08711) 1.45 EUR 1.35 EUR 5
08706 4World Optics Pigtail FC|UPC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Pigtail (EAN13: 5908214356874, 08706) 1.52 EUR 1.42 EUR 5
08927 4World Optics Pigtail LC|APC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Pigtail (08927) 1.73 EUR 1.61 EUR 5
08710 4World Optics Pigtail LC|UPC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Pigtail (EAN13: 5908214356911, 08710) 0.79 EUR 0.73 EUR 5
08926 4World Optics Pigtail SC|APC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Pigtail (08926) 1.52 EUR 1.42 EUR 5
08702 4World Optics Pigtail SC|UPC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Pigtail (EAN13: 5908214356836, 08702) 1.51 EUR 1.40 EUR 5
08713 4World Optics Pigtail ST|UPC|SX SM|G652D|1m Ðviesolaidþiai >Kiti priedai >Pigtail (EAN13: 5908214356942, 08713) 1.86 EUR 1.73 EUR 5
  Brocade  
57-1000012-01 Brocade 57-1000012-01 SFP 8 GBPS SW Gbic **Refurbished** (5711045540998) 105.46 EUR 103.57 EUR 2,00(0 09-07-2013)
  CISCO  
CVR-X2-SFP= Cisco CVR-X2-SFP= Moduù Module/TwinGig Converter { CVR-X2-SFP= } 127.49 EUR 125.21 EUR 0
CVR-X2-SFP10G= Cisco CVR-X2-SFP10G= Moduù X2 to SFP+ Adaptor module { CVR-X2-SFP10G= } 129.70 EUR 127.38 EUR 0
CWDM-GBIC-1610= Cisco CWDM-GBIC-1610= Moduù NETACC/CWDM1610+NM+GBIC/1000Ba se { CWDM-GBIC-1610= } 3143.74 EUR 3085.52 EUR 0
CWDM-SFP-1470= CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 3133.95 EUR 3075.90 EUR 0
CWDM-SFP-1490= CWDM 1490 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 2974.46 EUR 2919.39 EUR 0
CWDM-SFP-1510= CWDM 1510 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC 3133.95 EUR 3075.90 EUR 0
CWDM-SFP-1550= Cisco CWDM-SFP-1550= Moduù Module/GENET SFP 1550nm { CWDM-SFP-1550= } 3143.74 EUR 3085.52 EUR 0
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8

Apie mus|Prekių pristatymas ir garantija|Lizingas|Taisyklės|Kontaktai
Visos teisės saugomos. © MATRIX UAB.