HelpDesk Software

- LT - EN - RU - PL   


PC KomponentaiTelevizoriaiMonitoriaiNotebooksSpausdintuvaiKompiuteriaiServer KomponentaiAtmintis (Memory)Duomenys (data storage)Foto-video kamerosVideo kameros (camcorders)Tinklas (networking)  Tinklo adapteriai (LAN pci, pci-e adapters)  Tinklo adapteriai (pcmcia)  Tinklo adapteriai (fiber-optics)  Tinklo bevielio adapteriai (miniPCI)  Tinklo GBIC, SFP, XFP moduliai  Tinklas ethernet per elektra (PoE, Powerline)  Tinklas (Firewalls, secure gateways UTM)  Tinklas komutatoriai (switch unmanaged)  Tinklas komutatoriai (switch managed)  Tinklas media konverteriai (media tranceivers)  Tinklas (express cards)  Tinklas (GPON,GEPON, Passive optical network)  Tinklas (Hubs)  Tinklo iranga (wired networking)  Tinklas (SAN switch)  Tinklas ugniasienes (net firewalls)  Tinklas spausdintuvams (print servers)  Tinklas (DSL, ADSL, DSLAM modems)  Tinklas (Firewire hub, switch)  Tinklas (Router+DSL modems)  Tinklas routeriai (routers)  Tinklas (service gateways)  Tinklas (VoIP voice over IP)  Tinklas kistukai, priedai, irankiai (plugs, tools)  USB Hubai (usb hubs)  Tinklas (Lan USB network adapters)  USB perjungejai (usb sharing switch)  Modemai (DSL/VDSL/SHDSL)  Modemai (fax)  Telefonai (IP, VoIP phones)  Kameros (IP security cameras)  Adapteriai (Fiber optics adapters)  Adapteriai (express card adapters)  Adapteriai (pcmcia adapters)  Adapteriai (USB adapters)  Elektros saltiniai (psu for network device)  Tinklas (router addons)  Tinklas komutatoriu moduliai (switch modules)  Tinklas (IDS, IPS irenginiai)  Tinklas (LAN, Wifi networking)  Tinklas komutatoriai moduliniai (switch modular)  Tinklas (FC switch komutatoriai)Tinklas (wireless networking)MultimediaGarso technikaSkeneriaiOfiso technikaTelefonaiGPS NavigacijaBuitine technika (smulki)Buitine technika - stambiMedziagos (supplies)Zaidimai (games)Programos (software)Elektra (electricity)PaslaugosAusintuvai (coolers)KabeliaiAdapteriaiNesejai (media)Nesikliai (data devices)TeleskopaiMikroskopaiKnygos (books)PreparataiPeles (mice)Klaviaturos (keyboards)Ivedimo irenginiai (input)CD,DVD,BD irenginiai (devices)CD,DVD,BD diskeliai (media)Kuno prieziura (body care)Maisto iranga (food)Oro iranga (weather, air)Ziuronai (binoculars)Saugumas (security)Ispardavimas (sale out)Kancprekes (office supplies)Remonto dalys (spareparts)

Tinklas komutatoriu moduliai (switch modules)

Tinklas (networking) / Tinklas komutatoriu moduliai (switch modules)
Rušiavimas pagal:
Prekės kodas
Tinklas komutatoriu moduliai (switch modules)
I kaina II kaina Kiekis
  CISCO  
C2960S-STACK= CISCO Moduù Catalyst 2960S Flexstack Stack Module 916.43 EUR 899.45 EUR 0
GLC-LH-SMD= CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF/SMF 1310nm DOM Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (0882658340901, GLC-LH-SMD=, GLCLHSMD=) 292.37 EUR 287.15 EUR 0
WS-G5483= CISCO Module/GENet GBIC f Cat-switch, 1 port 1000Base-T Gigabit Ethernet Interface Card (GBIC) RJ-45 269.38 EUR 264.49 EUR 0
GLC-ZX-SM= 1000BASE-ZX SFP 2675.02 EUR 2625.48 EUR 0
GLC-FE-100FX= 100BASE-FX SFP for FE port 198.82 EUR 195.27 EUR 0
GLC-GE-100FX= Cisco GLC-GE-100FX= Moduù 100FX SFP on GE SFP Ports f DSBU Switche { GLC-GE-100FX= } 198.82 EUR 195.27 EUR 0
XENPAK-10GB-LRM= 10G Base LRM Xenpak 1146.49 EUR 1125.26 EUR 0
SFP-10G-LR= CISCO Moduù 10GBASE-LR SFP Module 2431.51 EUR 2386.48 EUR 0
SFP-10G-LRM= CISCO Moduù 10GBASE-LRM SFP Module 605.61 EUR 594.39 EUR 0
SFP-10G-SR= CISCO Moduù 10GBASE-SR SFP Module 605.61 EUR 594.39 EUR 0
HWIC-2A/S= Cisco HWIC-2A/S= Moduù 2-Port Async/Sync Serial WAN Interface { HWIC-2A/S= } 390.55 EUR 383.44 EUR 0
7600-ES20-10G3C= Cisco 7600-ES20-10G3C= Moduù Card/7600 ES20 Line 2x10GE XFP w/DFC 3C { 7600-ES20-10G3C= } 31001.44 EUR 30427.33 EUR 0
C2960S-STACK= CISCO Moduù Catalyst 2960S Flexstack Stack Module 630.48 EUR 618.80 EUR 0
C2960X-STACK-0.5?BDL Cisco C2960X-STACK-0.5?BDL Moduù Bdl/Switch/2960-X Flexstack Stack Module Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional { C2960X-STACK-0.5?BDL } 698.00 EUR 685.08 EUR 0
C3850-NM-2-10G= Cisco C3850-NM-2-10G= Moduù Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Mod Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module { C3850-NM-2-10G= } 1475.92 EUR 1448.59 EUR 0
C3850-NM-4-1G= Cisco C3850-NM-4-1G= Moduù Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Mod Cisco - Moduù rozszerzenia - Gigabit LAN - 4 porty - dla Catalyst 3850-24, 3850-48 { C3850-NM-4-1G= } 298.64 EUR 293.21 EUR 2
C3K-PWR-1150WAC= Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 1150WAC power supply spare 907.22 EUR 890.42 EUR 0
C3K-PWR-750WAC= Cisco C3K-PWR-750WAC= Zasilacz Cat 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC Sp { C3K-PWR-750WAC= } 641.00 EUR 629.13 EUR 0
C3KX-NM-10G= CISCO Moduù Catalyst 3K-X 10G Network Module option 1342.87 EUR 1318.00 EUR 0
C3KX-NM-10GT= Cisco C3KX-NM-10GT= Moduù Catalyst 3K-X 10G-T Network Module { C3KX-NM-10GT= } 1620.81 EUR 1590.79 EUR 0
C3KX-NM-1G= Cisco C3KX-NM-1G= Moduù Catalyst 3K-X 1G Network Module { C3KX-NM-1G= } 272.93 EUR 267.97 EUR 5
C3KX-PWR-1100WAC= Cisco C3KX-PWR-1100WAC= Zasilacz Catalyst 3K-X 1100W AC Power Supply { C3KX-PWR-1100WAC= } 947.33 EUR 929.79 EUR 0
C3KX-PWR-350WAC= Cisco C3KX-PWR-350WAC= Zasilacz Catalyst 3K-X 350W AC Power Supply { C3KX-PWR-350WAC= } 293.50 EUR 288.16 EUR 0
C3KX-PWR-715WAC= CISCO Zasilacz Catalyst 3K-X 715W AC Power Supply 634.69 EUR 622.94 EUR 0
C3KX-SM-10G= Cisco C3KX-SM-10G= Moduù Catalyst 3K-X 10G Service Module Spare { C3KX-SM-10G= } 2506.74 EUR 2460.31 EUR 0
C7200-I/O-GE+E= Cisco C7200-I/O-GE+E= MODUÙ C7200 IO Controller/1xGENet 1xENet RJ45 { C7200-I/O-GE+E= } 3221.93 EUR 3162.27 EUR 0
C2960S-F-STACK= CISCO Catalyst 2960S Flexstack Stack Module (FE) spare Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (1881508, C2960S-F-STACK=, C2960SFSTACK=) 791.32 EUR 777.19 EUR 0
C2960X-STACK-RF CISCO Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Mod opt REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176346, C2960X-STACK-RF, C2960XSTACKRF) 570.23 EUR 560.05 EUR 0
C3K-PWR-300WAC-RF CISCO Catalyst 3560E-12D 3560E-12SD 300WAC ps spare REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176457, C3K-PWR-300WAC-RF, C3KPWR300WACRF) 136.79 EUR 134.35 EUR 0
C3650-STACK-KIT= CISCO Catalyst 3650 Stack Module Spare Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (0882658695346, C3650-STACK-KIT=, C3650STACKKIT=) 1041.45 EUR 1022.85 EUR 0
C3650-STACK CISCO Catalyst 3650 Stack Module Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2054599, C3650-STACK, C3650STACK) 1312.23 EUR 1288.80 EUR 0
C3K-PWR-1150WAC CISCO Catalyst 3750-E / 3560-E 1150WAC power supply Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (1437402, C3K-PWR-1150WAC, C3KPWR1150WAC) 1188.95 EUR 1167.72 EUR 0
C3K-PWR-750WAC= Cisco C3K-PWR-750WAC= Zasilacz Cat 3750-E/3560-E/RPS 2300 750WAC Sp { C3K-PWR-750WAC= } 666.24 EUR 653.91 EUR 0
C3K-PWR-1150WAC= Catalyst 3750-E/3560-E/RPS 2300 1150WAC power supply spare 1188.95 EUR 1167.72 EUR 0
CAB-SPWR-150CM= Cisco CAB-SPWR-150CM= Kabel Catalyst 3750X Stack Power Cable 150 CM { CAB-SPWR-150CM= } 155.07 EUR 152.30 EUR 0
C3850-RACK-KIT= CISCO Catalyst 3850 19 23 24 inch and ETSI rack mount kit Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176403, C3850-RACK-KIT=, C3850RACKKIT=) 198.82 EUR 195.27 EUR 0
C3850-NM-2-10G-RF CISCO Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176398, C3850-NM-2-10G-RF, C3850NM210GRF) 1192.93 EUR 1171.63 EUR 0
C3850-4PT-KIT= CISCO Catalyst 3850 4 Point rack mount kit Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176395, C3850-4PT-KIT=, C38504PTKIT=) 198.82 EUR 195.27 EUR 0
C3850-NM-4-10G-RF CISCO Catalyst 3850 4 x 10GE Network Module REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176399, C3850-NM-4-10G-RF, C3850NM410GRF) 1908.70 EUR 1874.61 EUR 0
C3850-NM-4-1G= CISCO Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (0882658547768, C3850-NM-4-1G=, C3850NM41G=) 347.15 EUR 340.95 EUR 0
C3850-ACC-KIT= CISCO Catalyst 3850 Accessory kit with 19 inch rack mount Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176396, C3850-ACC-KIT=, C3850ACCKIT=) 39.76 EUR 39.05 EUR 0
C3850-FAN-T1= CISCO Catalyst 3850 and WLC 5760 Type 1 Fan Module Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176397, C3850-FAN-T1=, C3850FANT1=) 238.59 EUR 234.33 EUR 0
C3850-NM-BLANK CISCO Catalyst 3850 Network Module Blank Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176401, C3850-NM-BLANK, C3850NMBLANK) 39.76 EUR 39.05 EUR 0
C3850-NM-BLANK= CISCO Catalyst 3850 Network Module Blank Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176402, C3850-NM-BLANK=, C3850NMBLANK=) 39.76 EUR 39.05 EUR 0
C3KX-NM-10GT-RF CISCO Catalyst 3K-X 10G-T Network Module REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176464, C3KX-NM-10GT-RF, C3KXNM10GTRF) 857.32 EUR 842.01 EUR 0
C3KX-NM-10GT CISCO Catalyst 3K-X 10G-T Network Module Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176462, C3KX-NM-10GT, C3KXNM10GT) 1988.22 EUR 1952.72 EUR 0
C3KX-NM-10GT= CISCO Catalyst 3K-X 10G-T Network Module Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176463, C3KX-NM-10GT=, C3KXNM10GT=) 1988.22 EUR 1952.72 EUR 0
C3KX-PWR1100WAC-RF CISCO Catalyst 3K-X 1100W AC Power Supply REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176468, C3KX-PWR1100WAC-RF, C3KXPWR1100WACRF) 514.55 EUR 505.37 EUR 0
C3KX-NM-1G-RF CISCO Catalyst 3K-X 1G Network Module REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176465, C3KX-NM-1G-RF, C3KXNM1GRF) 240.18 EUR 235.89 EUR 0
C3KX-NM-1G= Cisco C3KX-NM-1G= Moduù Catalyst 3K-X 1G Network Module { C3KX-NM-1G= } 390.60 EUR 383.50 EUR 0
C3KX-PWR-350WAC-RF CISCO Catalyst 3K-X 350W AC Power Supply REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176469, C3KX-PWR-350WAC-RF, C3KXPWR350WACRF) 171.78 EUR 168.72 EUR 0
C3KX-PWR-440WDC-RF CISCO Catalyst 3K-X 440W DC Power Supply Spare REFURBISHED Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176472, C3KX-PWR-440WDC-RF, C3KXPWR440WDCRF) 139.17 EUR 136.69 EUR 0
C3KX-PWR-440WDC= CISCO Catalyst 3K-X 440W DC Power Supply Spare Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176471, C3KX-PWR-440WDC=, C3KXPWR440WDC=) 397.65 EUR 390.55 EUR 0
C3KX-PWR-440WDC/2 CISCO Catalyst 3K-X 440W DC Secondary Power Supply Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (2176470, C3KX-PWR-440WDC/2, C3KXPWR440WDC/2) 397.65 EUR 390.55 EUR 0
PWR-C45-2800ACV= Cisco PWR-C45-2800ACV= Moduù PSU/2800W ACV f C4500 { PWR-C45-2800ACV= } 1529.94 EUR 1501.60 EUR 0
WS-X6704-10GE= CISCO Catalyst GBIC Modul 1Gbit LX 1000BaseLX 10km Dual SC Tinklo Iranga>Komutatoriai>Moduliai ir transceiveriai (746320801995, WS-X6704-10GE=) 15337.71 EUR 15053.66 EUR 0
C3KX-PWR-350WAC= Cisco C3KX-PWR-350WAC= Zasilacz Catalyst 3K-X 350W AC Power Supply { C3KX-PWR-350WAC= } 390.55 EUR 383.44 EUR 0
DS-C9148D-4G48P-K9 Przeùàcznik MDS9148with48penabled,48x4GFCS Woptics2PS 18059.66 EUR 17725.22 EUR 0
EHWIC-4ESG= Cisco EHWIC-4ESG= Moduù Interface Card/Enet 4p 10/100/1000 { EHWIC-4ESG= } 325.33 EUR 319.41 EUR 0
EHWIC-D-8ESG= Moduù Eight port 10/100/1000 Ethernet switch i 500.83 EUR 491.56 EUR 0
ESR-1OC12ATM-SM= Cisco ESR-1OC12ATM-SM= Moduù ATM line card sgl mode 1pt OC12/STM4 { ESR-1OC12ATM-SM= } 18043.98 EUR 17709.82 EUR 0
ESR-4OC3ATM-SM= Cisco ESR-4OC3ATM-SM= Moduù Router/4-Port/ATM Line Card { ESR-4OC3ATM-SM= } 28846.34 EUR 28312.14 EUR 0
SB-PWR-INJ2-EU CISCO Gigabit Power over Ethernet Injector-30W Tinklo áranga > Komutatoriai > Moduliai ir transceiveriai (0882658659089, SB-PWR-INJ2-EU, SBPWRINJ2EU) 65.27 EUR 64.11 EUR 0
EVM-HD-8FXS/DID= High density voice/fax extension module - 8 FXS/DID 1028.80 EUR 1009.75 EUR 0
HWIC-4ESW= Cisco HWIC-4ESW= Moduù Ethernet Switch Interface card/4-Port 10 { HWIC-4ESW= } 288.51 EUR 283.27 EUR 0
HWIC-4ESW-POE= Cisco HWIC-4ESW-POE= Moduù Ethernet/Switch HWIC+ps 4p { HWIC-4ESW-POE= } 387.23 EUR 380.06 EUR 0
HWIC-D-9ESW= Nine port 10/100 Ethernet switch interface card 534.37 EUR 524.48 EUR 0
HWIC-D-9ESW-POE= 9-Port Ethernet Switch HWIC with Power Over Ethernet 725.76 EUR 712.33 EUR 0
IEM-3000-8FM= Cisco IE 3000 Expansion Module, 8 100FX 1572.94 EUR 1543.81 EUR 0
IEM-3000-8TM= Cisco IEM-3000-8TM= Moduù Cisco IE 3000 Expansion Module 8 10/100 { IEM-3000-8TM= } 753.39 EUR 739.44 EUR 0
WS-X6824-SFP-2T= Cisco Karta Catalyst 6500 24-port GigE Mod fabric-en Cisco 24-Port 1 Gigabit SFP Fiber Ethernet Module with DFC4 - Moduù rozszerzenia - GigE - 24 porty - dla Catalyst 6503-E, 6504-E, 6506-E, 6506-E IDSM-2, 6509-E, 6509-E 10Gig, 6509-V-E, 6513-E WSX6824SFP2T= { WS-X6824-SFP-2T= } 9183.59 EUR 9019.62 EUR 0
M9148PL8-8G-SFP= Cisco M9148PL8-8G-SFP= Moduù MDS 9148 8-port 8Gbps FC Optic Upgrade { M9148PL8-8G-SFP= } 5265.88 EUR 5168.36 EUR 0
MFEBX1 Cisco MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver Komutatoriai (Switches) >Switch moduliai >Priedai (MFEBX1) 214.18 EUR 210.36 EUR 0
MFEFX1 CISCO 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver 85.68 EUR 84.15 EUR 0
MFELX1 CISCO 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver 163.41 EUR 160.50 EUR 0
MGBBX1 Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver Komutatoriai (Switches) >Switch moduliai >Priedai (MGBBX1) 284.37 EUR 279.20 EUR 0
MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver 247.76 EUR 243.26 EUR 5
MGBLX1 CISCO Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver 195.15 EUR 191.66 EUR 0
MGBSX1 Cisco MGBSX1 Moduù Gigabit ENet/SX Mini-GBIC SFP Transc { MGBSX1 } 126.13 EUR 123.87 EUR 5
MGBT1 Cisco MGBT1 Moduù Ethernet/Gigabit T-mini-GBIC Tranceiver { MGBT1 } 126.13 EUR 123.87 EUR 0
C2960X-STACK-1M?BDL Cisco Moduù Bdl/Switch/2960-X Flexstack Stack Module Bundle: C2960X-STACK x 1 szt, CAB-STK-E-1M x 1 szt, C2960XSTACK1M?BDL { C2960X-STACK-1M?BDL } 783.91 EUR 769.91 EUR 0
C3650-STACK-KIT= Cisco Moduù Cisco Catalyst 3650 Stack Module Spare Cisco - Moduù ùàczenia kaskadowego sieci (paczka 2 ) - dla Catalyst 3650-24, 3650-48 C3650STACKKIT= { C3650-STACK-KIT= } 1003.40 EUR 985.48 EUR 0
CVR-CFP-4SFP10G= Cisco Moduù Module/CFP to SFP10G Adapter Cisco FourX Converter Module - Moduù aparatu nadowaczo odbiorczego CFP - 4 porty - SFP+ CVRCFP4SFP10G= { CVR-CFP-4SFP10G= } 612.24 EUR 601.31 EUR 0
C2960X-STACK= Cisco Moduù Switch/2960-X Flexstack Stack Module Cisco FlexStack-Plus - Moduù ùàczenia kaskadowego sieci - gniazdo rozszerzajàce - dla Catalyst 2960X-24, 2960X-48, 2960XR-24 C2960XSTACK= { C2960X-STACK= } 652.33 EUR 640.68 EUR 8
N2K-C2148T-1GE Cisco N2K-C2148T-1GE Przeùàcznik N2K 1GE FEX, 1PS, 1 Fan Module, 48x1G-Ba { N2K-C2148T-1GE } 6336.61 EUR 6219.27 EUR 0
N2K-C2248TF-1GE Cisco N2K-C2248TF-1GE Przeùàcznik Nexus 2248TP with 8 FET { N2K-C2248TF-1GE } 7287.89 EUR 7152.93 EUR 0
N2K-C2248TF-E Cisco N2K-C2248TF-E Przeùàcznik Nexus 2248TP-E w/8 FET choice of airflow Nexus 2248TP-E with 8 FET choice of airflow/power { N2K-C2248TF-E } 6607.71 EUR 6485.35 EUR 0
N4K-4005I-XPX Cisco N4K-4005I-XPX Przeùàcznik Cisco Nexus 4005 Switch Module { N4K-4005I-XPX } 7170.24 EUR 7037.45 EUR 0
N5010P-4N2248TP-B Cisco N5010P-4N2248TP-B Przeùàcznik Nexus 5010/4x2248TP Bundle { N5010P-4N2248TP-B } 29148.51 EUR 28608.64 EUR 0
N5010P-N2248TP-BE Cisco N5010P-N2248TP-BE Przeùàcznik Nexus 5010/4x2248TP/20xSR Bundle { N5010P-N2248TP-BE } 44356.26 EUR 43534.82 EUR 0
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16

Apie mus|Prekių pristatymas ir garantija|Lizingas|Taisyklės|Kontaktai
Visos teisės saugomos. © MATRIX UAB.